Головна » 2012 » Березень » 12 » Нова Управа молодіжної спільноти Катехитичної школи у Прилбичах
11:51
Нова Управа молодіжної спільноти Катехитичної школи у Прилбичах
У суботу 10 березня 2012 року у молодіжній спільноті Катехитичної школи ім. Слуги Божого Андрея та Блаженного Климентія Шептицьких у Прилбичах відбулися вибори нової Управи.

Зустріч розпочалася з короткої пригадки тих подій, які відбувалися в житті спільноти впродовж попередніх двох років. Щоб краще унаочнити те, як спільнота переживала цей час, молодь підготувала підбірку світлин.

Відтак розпочалося голосування. Першим обирали Голову спільноти. Кандидатами на цю посаду були усі члени спільноти, проте голоси розприділилися порівну між двома членами спільноти: Назаром Гевалом (дотеперішній голова) та Галиною Шевчик. Тоді було прийнято рішення провести переголосування щодо цих двох кандидатів, надавши попередньо їм можливість виловити свою думку. Такі "дебати” були незвичними, адже обоє учасників переконували присутніх, чому потрібно голосувати за іншого, а не за них.

Після переголосування Головою молодіжної спільноти було обрано Галину Шевчик, а попередній голова спільноти Назар Гевало був затверджений її заступником.

Відтак було проведено голосування на посади чотирьох дорадників: по двоє зі студентської та шкільної молоді. Ними було обрано Назар Середа, Галина Воловецька, Ростислав Наконечний та Ірина Кухарчишин.

Після завершення голосування було домовлено, що у суботу 17 березня 2012 року по завершенні Вечірні у храмі відбудеться Чин благословення нової Управи.
Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 587 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ