Звернення до жертводавців

Запрошую усіх стати будівничими Паломницького Центру у Прилбичах на батьківщині славних Митрополита Андрея та блаженного Климентія Шептицьких.

Історія будівництва храму та музею:

Історія храму не така й довга. Ідея побудови храму-музею на честь Митрополита Андрея Шептицького виникла 13 лютого 1997 року на розширеній нараді у Яворівській райадміністрації. Цього ж року 13 грудня відбулося торжественне освячення хреста та каменя на місці побудови храму-музею за участю Преосвященного Владики Юліана Гбура, секретаря Синоду єпископів УГКЦ.

Вже наступного року з березня розпочалося спорудження храму-музею за проектом відомого львівського архітектора Олега Боднара. Було закладено фундаменти та вимуровано стіни. У наступні роки, щоправда, темпи будівництва сповільнились через складність проекту та брак коштів для фінансування будівельно-монтажних робіт. Проте, вже сьогодні зведення церкви-музею перебуває на завершальній стадії: ще потрібно покрити усю споруду тиньком, облаштувати територію довкола храму. Але найважливіше – це провести ще роботи усередині приміщень церкви та музею.

У храмовому приміщенні з 2006 року відбуваються богослуження, проте інтер’єр храму ще потребує доопрацювання: потрібно виготовити та встановити іконостас. На даний момент уже виготовлено та встановлено ікони та золочену різьбу. Велику частину коштів зібрано силами місцевих жителів, проте кожна можливість отримати допомогу від Вас пришвидшить реалізацію даного проекту.
 
29 липня 2015 року було освячено приміщення музею, у якому знаходиться мультимедійний зал та зал з інформаційними стендами, виготовленими спільно з Інститутом історії Церкви Українського кателицького університету. Щодо експозиційної частини, то вона перебуває на етапі збирання. Проте існує проект поширення музею за межі приміщення на відкритий простір за храмом.

Розбудова реколекційно-катехитичного дому:

Крім храмового та музейного комплексів, розпочато роботи над розбудовою реколекційно-катехитичного дому поруч із храмом. Силами громади вдалося накрити будівлю ще наприкінці 2010 року. На початку 2012 року розпочато працю над прокладанням комунікацій. Різдвяна коляда молоді 2012 року була оголошена як збірка над завершенням двох катехитичних класів у вищезгаданій будівлі, бо діти та молодь потребують добрих умов для проведення своїх катехитичних зустрічей. На даний час уже зроблено два класи, зал їдальні, який функціонально може теж використовуватись і для переглядів фільмів, і для проведення катехитичних зустрічей.

Уся праця по завершенню робіт церкви, музею, реколекційно-катехитичного центру потребує ще чимало інвестицій: у формі молитви та у вигляді матеріальної допомоги. Саме тому прошу кожного вірного, для якого пам’ять про родину Шептицьких дорога, щоб від себе вклав у цю справу по своїй спроможності свою лепту. Ваша щира пожертва завжди знайде своє місце у розвитку Паломницького центру у Прилбичах.
 

о. Андрій Стадницький,
парох греко-католицької громади с. Прилбич

Наші реквізити:

Релігійна громада Української Греко-Католицької Церкви в селі Прилбичі Яворівського району Львівської області,
КОД ЄДРПОУ 25229264; ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365, р/р 2600301547361.

При потребі контактуйте з парохом греко-католицької громади в Прилбичах о. Андрієм Стадницьким (моб. тел. +38(067)9899370 чи +38(050)1512505).

 

 

Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ