Головна » 2010 » Червень » 12 » Участь дітей та молоді Прилбич у відпочинкових таборах
02:47
Участь дітей та молоді Прилбич у відпочинкових таборах
Цьогоріч діти та молодь Катехитичної школи при греко-католицькій парафії с. Прилбич та їхні друзі з інших конфесій, як і в попередні роки, візьмуть участь у відпочинкових таборах.

Діти та молодь віком до 15 років матимуть змогу провести веселий тиждень у с. Корчин Сколівського р-ну. Разом з однолітками зі Львова вони під дбайливим керівництвом молодіжних провідників львівської парафії Різдва Пресвятої Богородиці зі Сихова зокрема побувають на руїнах колишньої фортеці Тустань, здійснять мандрівки до водоспадів Гуркало та Кам’янки, помандрують в гори, на річку тощо. Іншими словами, на них чекає чимало захоплюючих моментів.

Не менш захопливий час у горах проводитиме й молодь (після 15 років). Після проведення виборів Управи молодіжної спільноти основну частину свого спільного часопроведення спільнота планує самостійно. Цього року усі однозгідно вирішили зорганізувати самостійно й свій літній табір і провести тиждень часу в Карпатах, живучи в наметах. Умови, звичайно, будуть екстремальними, проте це важливий момент для життя спільноти. Завжди у спільному доланні труднощів удосконалюється спільнота.

Обидва табори відбуватимуться з 01 по 08 серпня цього року. Просимо Ваших молитов зокрема за організаторів цих таборів та за корисне часопроведення дітей та молоді на цьогорічному відпочинку.
Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 505 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ