Головна » 2011 » Червень » 22 » Учасники курсу наук про Митрополита відвідали Прилбичі
18:52
Учасники курсу наук про Митрополита відвідали Прилбичі
В рамках навчального курсу наук на основі вибраних творів Митрополита Андрея (Шептицького), що проходять з 20 до 26 червня 2011 року в реколекційному центрі Львівської архиєпархії УГКЦ (Брюховичі-Львів), 23 червня відбулася поїздка в с. Прилбичі – на малу батьківщину Митрополита Андрея.

Організатори заходу – Комісія УГКЦ «Справедливість і мир» та Інститут релігії та суспільства УКУ. «Мета нашого курсу – розвинути вміння людей жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті, – розповідає координатор проекту, науковий працівник Інституту релігії та суспільства УКУ Ірина Цюх. – Таким чином ми намагаємося показати близькість соціального вчення Церкви до реального життя, його актуальність, та створити постійну літню сертифікатну програму для вивчення суспільної думки Митрополита Андрея».

Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття з лектором та обговорення у малих групах з модератором. Також щодня по обіді триватимуть дискусії.

Серед запрошених лекторів – Ліліана Гентош («Історичний контекст суспільного вчення Митрополита Андрея»), Андрій Кравчук («Суспільно-політична етика Митрополита») Ярослав Грицак («Дискусія Івана Франка з Андреєм Шептицьким»), Мирослав Маринович («Актуальність суспільного вчення Шептицького сьогодні»).

У Прилбичах учасники курсу мали змогу безпосередньо діткнутися живої історії через перебування на місці, де в дитинстві виплекалася глибока побожність у душі майбутнього Митрополита. Крім цього запізналися теж з сучасним станом розбудови паломницького центру.
Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 501 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ