Головна » 2012 » Червень » 25 » Прилбичани повернулися з табору
18:20
Прилбичани повернулися з табору
З 18 по 24 червня 2012 року Божого молодь Катехитичної школи с. Прилбич разом зі своїм настоятелем о. Андрієм Стадницьким та його дружиною Оксаною провели християнський табір для дітей віком від 10 до 15 років.

Попередні роки діти цієї вікової категорії теж були учасниками літніх християнських таборів, які організовувалися іншими парафіями. Особливістю цього табору було те, що для них це перший табір, який зорганізували їхні старші друзі-односельці.

Цьогорічний табір проходив у Карпатах у с. Завадка Сколівського району. Мальовничі гори додавали, як завжди, натхнення усім учасникам для гарного часопроведення. Щодня діти та молодь мали змогу роздумувати на катехитичних зустрічах про важливі питання, які стосуються багатьох: хто я, бути другом, переваги реального спілкування над соціальними мережами, питання гріха, сповіді, залежностей, якими хворіють їхні сім’ї, тощо.

Крім катехитичних зустрічей, щодня зранку разом з о. Андрієм усі молилися Божественну Літургію, по потребі приступали до таїнства Сповіді. Усі дні були наповнені зохоплюючими іграми, конкурсами, співами, походами на річку чи в гори тощо. Вечірні ватри та перегляди фільмів та мультиків були добрим завершенням насиченого на емоції дня.

"Дякуємо Богові за добру погоду, за чудовий час, проведений на таборі, за нових друзів, за провідників...” – така молитва линула з уст дітей під час останньої ватри, коли кожен мав нагоду висловити свої слова подяки Богові.

P.S. Висловлюємо особливу подяку за допомогу в організації та проведенні табору сільському голові с. Завадки Шуптару Андрію Андрійовичу.
Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 605 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ