Головна » 2010 » Квітень » 19 » Підготовка прощі дітей до с. Прилбич
20:13
Підготовка прощі дітей до с. Прилбич
У рамках підготовки щорічної прощі дітей катехитичних шкіл Львівської Архиєпархії УГКЦ з нагоди Всесвітнього дня захисту дітей 01 червня Голова Катехитичного Центру Львівської Архиєпархії с. Меланія Сидорик здійснила поїздку до с. Прилбич, оскільки цьогорічна проща відбуватиметься до родинного села Митрополита Андрея та блаженного Климентія Шептицьких.

Сестра Меланія та її помічники мали змогу оглянути територію довкола храму та разом з парохом громади о. Андрієм Стадницьким здійснити поїздку селом, щоб, ознайомившись з місцевістю, могти накреслити певні напрямні у підготовці до проведення прощі. Оскільки очікується, що у прощі візьме участь велика кількість дітей (близько двох тисяч), тому й організація повинна бути на доброму рівні.

Попередньо планується, що серед заходів, які відбуватимуться у Прилбичах у цей день, буде Архиєрейська Божественна Літургія, велика гра для дітей та молоді, а також концерт за участю учасників пісенного конкурсу "Пісня серця”.

Запрошуємо усіх контактувати зі своїми отцями-настоятелями та катехитами, щоб могти теж стати учасниками цієї великої прощі до місця, де народилися та провели свої дитячі роки Митрополит Андрей та його брат Климентій.
Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 601 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ