Головна » 2010 » Грудень » 29 » ОБЕРЕЖНО! Секта догналівців
12:53
ОБЕРЕЖНО! Секта догналівців
Пересторога вірним Греко-Католицької Церкви

Дорогі в Христі брати і сестри!


Останніми часами на наших теренах активізувало свою діяльність сектантське угруповання догналівців, або, як їх ще називають, «підгорецькі отці». Ця секта, діючи підступом і обманом, вдягаючись у священичу та монашу одіж, силкується звести вірних синів і дочок нашої Церкви на хибну дорогу, наражаючи в той спосіб самих себе і зведені ними душі на небезпеку вічної погибелі.

Вороги нашої Церкви і народу, знаючи глибоку прив'язаність українського люду до рідної Церкви, яка завжди була йому опорою, бажаючи відірвати наш нарід від твердої скелі Петрової, щоб ослабити його духовно і морально, вдаються вже не до насилля, як в часи комуністичного терору, але до обману. Ці хижі вовки в овечих шкурах силуються внести замішання і роздор у стадо Христове, неправдиво видаючи себе за греко-католицьких єпископів, священиків, монахів і монахинь, маніпулюючи цитатами з Святого Письма, зводячи наклепи на наші Церкви і їх провід, а хвалячи тільки Церкву чужу, яка не є в єдності з Апостольським Престолом.

Єретичне відкидання авторитету Церкви, проклинання усіх, хто не є згідний з ними, окультно-каббалістичне розтягування єврейських слів, яке видається за правдиву форму молитви, богохульне обожнення Пресвятої Богородиці, святотатське гадання на зернятках вервиці, поламані людські долі, розбиті сім'ї, розбійницька спроба захоплення греко-католицького храму в місті Чорткові, побиті студенти Дяківської Академії в Чорткові - це далеко не повний перелік діянь цієї секти.

Господь словами: «Істинно, істинно говорю вам: Хто не дверима в кошару овечу увіходить, а деінде влізає - злодюга той, розбійник!» (їв. 10,1) - перестерігає нас перед такими ложними пророками, які не приходять, як законні пастирі стада Христового, але лише як злодії і розбійники, діючи обманом і вдаючи з себе пастирів.

Тому-то Мати наша Свята Католицька і Апостольська Церква, дбаючи про духовне здоров'я своїх вірних дітей, з сумом змушена була ствердити, що Антонін (Ілля) Догнал, Роберт (Самуїл) Обергавзер, Ричард (Методей) Шпіржик та Василь (Маркіян) Гітюк не є ані католицькими священиками, ані монахами і, через твердосерду нерозкаяність за свої злочини супроти Церкви і віри, знаходяться під Великою екскомунікою, потвердженою Римським Апостольським Престолом.

І всі ті, що з ними пристають, наражають себе на загрозу опинитися поза видимими межами Церкви Христової.

Дорогі в Христі! Від самих початків в Церкві були ті, хто прагнув її знищити, вже в часі апостолів післанці злого пробували її розколоти і подолати, забуваючи слова Господа, що сили пекла ніколи не зможуть подолати Церкву Христову (Мт. 16, 17 - 19). А вже святий апостол Іван попереджав: «І як ви чули, що має прийти антихрист, а тепер багато антихристів постало... З-поміж нас вийшли, але з-між нас не були, - бо коли б з-між нас були, були б зосталися з нами, - лише, щоб виявилось, що не всі вони від нас» (Пв. 2, 18 - 19). І ці, вовки хижі, були з посеред нас, вдаючи з себе овець Христових, але не були з нами, а лише прийшли, щоб вкрасти, вбити духовно і вигубити (їв 10, 10).

Тому, дорогі в Христі, згуртуйтеся довкола своїх законних пастирів і пильнуйте, щоб хто вас не звів і не погубив духовно. Докладно перевіряйте тих, хто будучи незнаний вам, приходить і представляє себе католицьким єпископом чи священиком. Бо кожний законний священик має посвідчення свого єпископа, а кожний католицький єпископ вписаний в Каталог, який видає Апостольська Столиця і який називається Аппиагіо Рошійсіо (Аннуаріо Понтіфіччіо).

Не дайте, щоби ворог посіяв у душах ваших ненависть і злобу. Молімося разом, щоб Всемогутній Бог у Своєму безмежному Милосерді захистив стадо Христове від вовків хижих, а вже звабленим душам, які потрапили до лабет догналівської секти, дарував ласку навернення і примирення.

Благословення Господнє на Вас

Блаженніший Любомир Гузар,
Верховний Архиєпископ Києво-Галицький УГКЦ


Дано в Києві,
при Патріаршому Соборі Воскресіння Христового,
17 грудня 2010 р.Б.

Детальнішу інформацію про секту догналівців та їх діяльність можна знайти на інтернет-ресурсах:
http://www.ugcc.lviv.ua/images/files/PDF/buklet_12_14.pdf
http://antydognalivci.blogspot.com/
http://www.christusimperat.org/uk/taxonomy/term/150
Категорія: Інше | Переглядів: 1296 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ