Головна » 2011 » Березень » 17 » Ідеї митрополита – зразок для виховання доброї особистості
15:50
Ідеї митрополита – зразок для виховання доброї особистості
16 березня 2011 року на базі ЛСШ № 57 ім. Данила Галицького відбувся навчальний семінар на тему: "Роль духовного виховання у становленні гармонійно розвиненої, патріотично налаштованої особистості”. У семінарі взяли участь голови районних відділів освіти м. Львова та представники управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Ініціатором проведення цієї зустрічі виступила начальник відділу Шевченківської районної адміністрації Синицька Галина Ярославівна.

Усі доповідачі в один голос говорили про вагу духовного виховання, яке має стояти в основі формування доброї особистості. Як джерело виховних ідей були взяті думки духовного провідника Української нації Митрополита Андрея Шептицького.

Присутні зокрема мали змогу через доповідь о. Андрія Стадницького, Голови катехитичної комісії Львівської Архиєпархії УГКЦ, який одночасно теж виконує уряд пароха релігійної громади у Прилбичах – родиннному селі Митрополита Андрея, дізнатися про виховання у родині Шептицьких.

Доповідач наголосив на потребі відчуття особливої відповідальності за надану довіру виховувати дітей та молодь. Важливим аспектом теж у вихованні кожної особистості є закладення доброї основи. У родині Шептицьких тією основою була беззаперечна любов до Бога та ближніх. Допоки виховник сам не буде у своїй основі будуватися на цих принципах, доти марна справа його.

На завершення зустрічі усі отримали можливість по-особливому пережити присутність Митрополита, переглянувши чудову літературно-музичну композицію "Світоч істини”, присвячену Митрополитові Андреєві, підготовлену учнями школи.
Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 674 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ