Головна » 2009 » Липень » 3 » Перша п’ятниця місяця
18:03
Перша п’ятниця місяця

У Прилбичах на парафії Собору Пресвятої Богородиці УГКЦ вже сформувалась певна традиція молитви за уздоровлення недужих щомісяця у першу п’ятницю. Цей день є нагодою просити найперше зцілення своїх духовних болячок через очищення від гріхів у святій Тайні Покаяння та отримання Господнього ліку через прийняття Його у Святому Причасті. Відтак щоразу у цей день по Літургії священик молиться над кожним недужим зокрема, помазуючи його чоло освяченою олією.

Апостол Яків у своєму посланні говорить: “Нездужає хтось між вами? Хай прикличе пресвітерів церковних і хай вони помоляться над ним, помазавши його олією в ім’я Господнє, і молитва віри спасе недужого, та й Господь його підійме...” (Як. 5, 14–15). Скарб величезний – молитва священнослужителя. Це дар Бога для нас немічних. Варто приходити з вірою та отримувати його.

Категорія: Життя парафії | Переглядів: 1308 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 2
1 Галина  
Ви, отче, робите дуже корисну і так потрібну справу. Про Прилбичі- родинне село Великого Митрополита Андрея як і про село Заздрість - родинне село Патріарха-Ісповідника Йосифа Сліпого дуже мало знають, особливо молодь. Так що Ваше зерно, сподіваюся, впаде у добрий грунт і принесе корисний плід як для блага українського народу, так і для блага нашої многострадальної Церкви. Божого Вам благословення та плідної праці у Христовому винограднику.

2 o_andriy  
Щиро дякую. Прошу Ваших молитов (особливо за мир у Прилбичах)

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ