Головна » 2012 » Листопад » 5 » У Соборі св. Юра відбувся вечір пам’яті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького
16:47
У Соборі св. Юра відбувся вечір пам’яті Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького
У неділю, 4 листопада у Митрополичому соборі Святого Юра у Львові вшанували пам'ять визначного очільника УГКЦ, Митрополита Андрея Шептицького. Літературно-музичну композицію «Не канонізований Святий», приготували члени християнської спільноти «Святоюрська молодь».

Пізнавально-повчальне дійство про життя та діяльність велетня духу українського народу Митрополита Андрея, зібрало чисельних парафіян та молільників Собору Святого Юра. Адже «його ім’я вже давно стало символом української Церкви, символом духовності нації, символом національного та духовного єднання народу» - зазначив о. Тарас Фітьо, духівник спільноти «Святоюрська молодь».

Після завершення дійства представленого молодими аматорами неперевершеної духовної спадщини Митрополита Андрея, до всіх присутніх звернувся Високопреосвященний Архиєпископ і Митрополит Львівський владика Ігор, дякуючи виконавцям за ентузіазм та проникливість у підборі текстів та музики до цієї композиції. «Для кожного українця ця незвичайна харизматична постать - святий приклад для наслідування. Адже його заповіти – вчення справжньої віри та любові до ближнього, свідомого християнства й національного патріотизму – заповіти на всі віки, на всі прийдешні покоління» - зауважив Митрополит Ігор.

Архиєпископ Львівський також розповів усім присутнім про обставини беатифікаційного процесу у справі Митрополита Андрея та заохотив усіх до більш настійливої молитви за прославу високодостойного Слуги Божого Андрея. На завершення прекрасного вечора Митрополит Ігор уділив всім присутнім своє архипастирське благословення.

Віра Ценглевич, http://www.ugcc.lviv.ua
Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 545 | Додав: o_andriy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ