Головна » Архів матеріалів

Подружні пари прилбицької греко-католицької парафії відкрили для себе ще одне відпустове місце на Львівщині. У неділю 28 вересня вони здійснили прощу до с. Лісок на Яворівщині та відвідали джерело св. Онуфрія неподалік в урочищі Студенець.

Вже традиційно розпочали свою прощу, як і кожну спільну зустріч, молитвою за родини, за мир у державі та за інші особисті потреби кожного. У лісківській церкві помолилися біля копії чудотворної ікони та приклалися до неї. Відтак зачерпнули води з джерела, де за переданням відбулася поява Богородиці в давні часи.

Наступною зупинкою прощі було джерело св. Онуфрія ... Читати далі »

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 431 | Додав: o_andriy | Дата: 30.09.2014

Релігійна громада с. Прилбич подала проектну заявку на участь у програмі "Сильна громада". До участі в програмі подано план благоустрою та озеленення території довкола каплиці-усипальниці родини Шептицьких. Працівниками Національного лісотехнічного університету виготовлено проект, який сподіваємося реалізувати в межах відзначення Року Митрополита Андрея.

У 2004 році було проведено ряд робіт щодо відновлення самої каплиці, проте за браком коштів територію довкола неї не вдалося привести до належного стану.

У разі позитивного рішення конкурсу на реалізацію даного проекту отримаємо лише частину необх ... Читати далі »

Категорія: Життя парафії | Переглядів: 449 | Додав: o_andriy | Дата: 23.09.2014

20 вересня 2014 року троє катехитів отримали благословення на служіння в прилбицькій катехитичній школі. Цього дня з нагоди Дня катехита у храмі Святого Климентія Папи, що у Львові, служилась Божественна Літургія за участю катехитів Львівської Архиєпархії. Очолював Божественну Літургію та уділяв благословення на катехитичне служіння владика Ігор, Митрополит і Архиєпископ Львівський.

«У Христовій Церкві катехити та священики дуже важливі особи, бо покликані Господом до навчання Божої науки», – сказав владика Ігор. Відтак митрополит закликав, щоб кожен катехит був не тільки носієм знань, але, в першу чергу, свідком віри.

Детальніше про святкування Дня катехита у Львівській Архиєпархії читай ... Читати далі »

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 474 | Додав: o_andriy | Дата: 20.09.2014

Починаючи з весни 2014 року у греко-католицькій парафії с. Прилбич започатковано систематичні зустрічі подружніх пар. Метою даних зустрічей є покращення взаєморозуміння між подругами через зрозуміння ними їх особливого покликання як чоловіка і жінки у їх благословенному Богом подружжі.

Зустрічі відбуваються у неділю після Божественної Літургії у катехитичних класах. Впродовж цього часу десять подружніх пар долучилося до спільних зустрічей. Хоча через різні обставини, пов'язані з працею, доглядом за дітьми тощо, не завжди усі мають змогу бути на зустрічах, проте результат подібних зустрічей уже видний.

Запрошуємо усіх, хто читає цю сторінку, помолитися спільно з нами:

Молитва митрополита ... Читати далі »

Категорія: Життя парафії | Переглядів: 1203 | Додав: o_andriy | Дата: 08.09.2014

З ініціативи студентської молоді Катехитичної школи с. Прилбич та з благословення пароха греко-католицької парафії с. Прилбич о. Андрія Стадницького 03 вересня 2014 р. відновилися зустрічі молодіжного біблійного гуртка. Читання Святого Письма проводитимуться за одним із методів Lectio divina.

Як і на першій зустрічі, так і надалі, у спільноті завжди буде присутнім сам священик або катехит. Для розважань братимуться тексти Євангелій, які читатимуться на Літургії в найближчу неділю.

Просимо Господа благословення на плідність кожної зустрічі для тих, хто приходитиме зустрітись з Богом у Його Божественному Слові.

Довідка про можливі форми організації біблійн ... Читати далі »

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 1831 | Додав: o_andriy | Дата: 05.09.2014

29 червня, у день народження Слуги Божого Митрополита Андрея, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії взяв участь у молитовному відзначенні цієї дати в родинному гнізді Шептицьких – Прилбичах.

Архиєрей звершив Божественну Літургію та виголосив проповідь. Під час цьогорічної прощі насамперед молились за мир та розважали над тими воєнними викликами, в яких сьогодні знаходиться український народ.

Також під час нічних чувань роздумували над Посланням Митрополита Андрея з часів большевицької окупації «Обернулася картка історії», щоб почути повчальний голос славного пастиря, наука якого актуальна у всі часи.

Зазначимо, що участь Владики Венедикта у цій прощі з вдячністю сп ... Читати далі »

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 374 | Додав: o_andriy | Дата: 31.07.2014

Починаючи з 1990 року 29 липня у родинному селі Митрополита Андрея Шептицького щороку відбуваються паломництва з нагоди Дня його народження. Цього року це вже буде по рахунку 25 така проща.

Темою цьогорічної прощі буде насамперед молитва про мир та розважання над тими воєнними викликами, у яких сьогодні знаходиться український народ. Для цього під час нічних чувань роздумуватимемо над Посланням Митрополита Андрея з часів большевицької окупації «Обернулася картка історії», щоб почути повчальний голос славного пастиря, наука якого актуальна у всі часи.

Цього року, крім звичних нічних чувань та Божественної Літургії за участю Архиєрея, до програми ... Читати далі »

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 584 | Додав: o_andriy | Дата: 25.07.2014

Впродовж двох тижнів діти та молодь с. Прилбич та довколишніх сіл і містечок мали змогу провести незабутній час на відпочинку в християнських таборах в Карпатах. Катехитична школа ім. Слуги Божого Митрополита Андрея та Блаженного Климентія Шептицьких с. Прилбичі цього року вже традиційно організувала два виїзних табори у с. Корчин Сколівського р-ну Львівської обл. У першому заїзді для дітей віком від 10 до 15 років мали змогу взяти участь 35 осіб. Інший заїзд був менш чисельним (лише 17 осіб), проте не менш насиченим. Вражала і географія учасників: Прилбичі, Мужиловичі, Чолгині, Підлуби, Яворів, Новояворівськ, Львів, навіть була учасниця з Києва.

Кожен таборовий день містив у собі Божественну Літургію. Отець Андрій Стадницький, парох ... Читати далі »

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 1497 | Додав: o_andriy | Дата: 22.07.2014

Інститут релігії і суспільства УКУ з 22 до 29 червня 2014 р. організовує літню школу « Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького: міжнаціональні стосунки та державне будівництво».

Мета школи – глибше ознайомити учасників з духовним спадком та діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті. Головний акцент цьогорічної школи буде поставлено на побудові суспільства на засадах християнської моралі й цінностей у історичному і сучасному контексті.

Завдання Школи – показати актуальність соціального вчення Церкви та випрацювати постійнодіючий інтенсивний літній курс, який вивчатиме суспільну думку Митрополита Андрея. Пі ... Читати далі »

Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 607 | Додав: o_andriy | Дата: 20.06.2014

Увечері 17 червня у лікарні Нью-Йорка у 89-річному віці відійшов у вічний світ – Курт Левін, син львівського равина. У роки німецької окупації митрополит Андрей Шептицький врятував Курта Левіна і його молодшого брата Натана. Благословив їх на життя. Це благословення, говорив Курт Левін, супроводжувало і підтримувало його все життя. 

Митрополит Андрей Шептицький писав, що вдячність – риса шляхетних людей. Власне до таких рідкісних людей і належав Курт Левін, який усе своє життя присвятив справі митрополита Андрея Шептицького.

У цій вірі Курта Левіна у праведність життя митрополита Андрея Шептицького не було рівних. Він не втомлювався повторювати, що митрополита Шептицького буде беатифіковано, бо ... Читати далі »

Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 407 | Додав: o_andriy | Дата: 19.06.2014

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 31 32 »
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ