Головна » Архів матеріалів

Час з 01.11.2014 р. по 29.07.2015 р. іменований Роком Митрополита Андрея Шептицького.

Минув уже перший тиждень, і вже декілька прочанських груп відвідали родинне село Слуги Божого Андрея. Це насамперед були учні 96 та 34 шкіл Львова, школи-гімназії ім. В.Симоненка, асоціація лікарів католиків та спільноти Матерів в молитві двох львівських церков.

Вони вже відвідали землю, яка дала світові славного Митрополита. Запрошуємо усіх, кому дороге ім'я Митрополита Андрея, у цей рік дізнаватися більше про нього, читати його твори та здійснити паломництво до Собору Святого Юра у Львові та родинного села Митрополита – Прилбич.

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 367 | Додав: o_andriy | Дата: 10.11.2014

1 листопада виповнилось 70 років з дня відходу до вічності митрополита Андрея Шептицького. З цієї нагоди у його родинному селі Прилбичах відбулася молитва за його прославу. Очолив богослужіння Преосвященний владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ.

Пам'ятні богослуження розпочалися заупокійною молитвою біля родинної каплиці-усипальниці за усіх померлих з родини Шептицьких. Відтак владика Венедикт очолив Божественну Літургію у місцевому храмі. Чимало духовенства та вірян прибули у цей день до Прилбич, щоб вшанувати митрополита Андрея.

Владика Венедикт закликав пізнавати багатогранну особистість Слуги Божого Андрея Шептицького, щоб постійно відкривати його для себе. Одразу після ... Читати далі »

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 417 | Додав: o_andriy | Дата: 01.11.2014

30 жовтня 2014 р. під головуванням першого заступника голови Яворівської РДА Романа Кураша відбулося засідання оргкомітету з підготовки заходів щодо відзначення на Яворівщині Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Впродовж 2015 року на Яворівщині має відбутися чимало заходів, присвячених 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Зокрема, передбачено проведення всеукраїнської прощі до с. Прилбич, круглих столів, мистецьких програм, концертів, виставок, різноманітних спортивно-масових заходів, видання буклету «Апостол духовного єднання» та туристичного путівника малою батьківщиною Андрея та Климентія Шептицьких, виготовлення білбордів.

На нараді йшлося також про те, що слід здійснити ... Читати далі »

Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 613 | Додав: o_andriy | Дата: 31.10.2014

Цього року 1 листопада виповнюється 70 років з дня смерті митрополита Андрея Шептицького. Ця подія розпочинає особливий період, який завершиться наступного року 29 липня, коли святкуватимемо 150-ліття від дня його народження.

У цей "Рік митрополита Андрея" кожному греко-католикові рекомендується глибше пізнати постать митрополита та здійснити паломництво до Собору святого Юрія, де спочиває тіло Слуги Божого, та до його родинного села на Яворівщині - Прилбич.

1 листопада, вже за декілька днів, у Прилбичах відбудеться спільна молитва за участю духовенства та вірних з усіх куточків Львівщини. Очолюватиме молитву Преосвященний Владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

План проведення прощ ... Читати далі »

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 544 | Додав: o_andriy | Дата: 23.10.2014

22 жовтня 2014 р. під головуванням заступника голови Львівської ОДА Юрія Підлісного відбулася нарада з підготовки заходів щодо відзначення на Львівщині Року Андрея та Климентія Шептицьких.

Впродовж 2015 року на Львівщині має відбутися чимало заходів, присвячених 150-річчю від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Зокрема, передбачено проведення круглих столів, конференцій, лекцій, мистецьких програм, концертів, виставок, різноманітних спортивно-масових заходів тощо.

В межах відзначення Року Шептицьких відбудеться Міжнародна наукова конференція “Історія реліг ... Читати далі »

Категорія: Андрей Шептицький | Переглядів: 382 | Додав: o_andriy | Дата: 23.10.2014

"Ви - світло світу... Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі" (Мт. 5, 14. 16), - читалося в Євангелії під час чину благословення нової Управи молодіжної спільноти. У суботу 18 жовтня 2014 р. молоді лідери отримали благословення на свою діяльність впродовж наступного навчального року.

Як повідомлялося раніше, Головою було обрано Тараса Войтовича, студента Молодіжного навчального центру ім. св. Івана Боско. Його заступником - Ігоря Василевського, а дорадниками: Назара Середу, Галину Блюс, Уляну Бубісь та Руслана Цімка.

 

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 433 | Додав: o_andriy | Дата: 19.10.2014

Вже шостий рік у Катехитичній школі с. Прилбич існує молодіжна спільнота, яка має особливий статус. Молодь серед себе обирає власну Управу, яка провадить життя спільноти.

У суботу 11 жовтня 2014 р. відбулися вибори нової Управи. Звичайно, прізвища, які писатимемо, для загалу є невідомими, проте саме ті люди і саме в тому місці поставлені Богом Його ж представниками.

Отож Головою було обрано Тараса Войтовича, студента Молодіжного навчального центру ім. св. Івана Боско. Його заступником - Ігоря Василевського, а дорадниками: Назара Середу, Галину Блюс, Уляну Бубісь та Руслана Цімка.

Наступної суботи відбудеться благословення нової Управи на служіння впродовж наступного року. Просимо і Вашої ... Читати далі »

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 372 | Додав: o_andriy | Дата: 11.10.2014

Побачив світ новий мультфільм з серії "Духовне намисто". Цього разу малечі пропонується ознайомитися з паломницьким місцем "Прилбичі". Стрічка присвячена видатному предстоятелю Української Греко-Католицької Церкви Андрею Шептицькому. У мультфільмі розповідається як про родинне село митрополита, так і про його дитячі роки.

Стрічку представлено анімаційним проектом "Духовне намисто" спільно з Катехитичною комісією Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 453 | Додав: o_andriy | Дата: 06.10.2014

"Катехизація – це перший і рішучо найважніший обов`язок душпастиря. Хто його не сповняє, йому можна слушно зробити закид цілком не совісного душпастирування. Хто, відповідно, дбає про молодь шкільну і виховує її на добрих християн, цей заслуговує на всяке признання", – так говорив Слуга Божий Митрополит Андрей Шептицький, звертаючись до духовенства ще у далекому 1901 році (Пастирське послання Митрополита Андрея до духовенства).

Йдучи за глибокими словами свого пастиря, цими вихідними у прилбицькій катехитичній школі розпочався новий навчальний рік. У перший день близько 60-ти дітей та молоді взяли участь у катехитичних заняттях. Напередодні ка ... Читати далі »

Категорія: Життя Катехитичної школи | Переглядів: 369 | Додав: o_andriy | Дата: 06.10.2014

Діти четвертого класу львівської школи “Первоцвіт” 29 вересня 2014 року здійснили поїздку до Прилбич. Спільно зі своїм класним керівником, вчителем християнської етики та директором школи діти прибули до родинного села Митрополита Андрея познайомитися ближче з його постаттю.

Завдяки екскурсії, проведеній місцевим парохом о. Андрієм, учні мали змогу ознайомитися з цікавими фактами з історії Прилбич та зокрема родини Шептицьких.

Особливою молитвою прочани молилися в цей день перед іконою блаженного Климентія Шептицького. Він ще за життя отримав благословення Митрополита Андрея опікуватися Росією та Сибіром. Тому і сьогодні просили його про мир в Україні та навернення російського народу.

Категорія: Паломництво до Прилбич | Переглядів: 337 | Додав: o_andriy | Дата: 30.09.2014

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 31 32 »
Для дітей про Прилбичі
Про Митрополита Андрея
НАШІ БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ
РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УГКЦ
С. ПРИЛБИЧІ

КОД ЄДРПОУ 25229264;
ПАТ “КРЕДОБАНК”, МФО 325365,
р/р 2600301547361

+38 067 98-99-370 +38 093 21-24-035 ugcc.prylbychi@gmail.com
МИ НА КАРТІ